כיצד להוריד שירים מיוטיוב לאייפון

במאמר זה נראה לכם כיצד להוריד שירים מיוטיוב לאייפון.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים רוצים להוריד שירים מיוטיוב לאייפון. לדוגמה, ייתכן שהם ירצו להאזין לשיר באייפון שלהם אבל לא ירצו שהסרטון יתנגן ברקע. או שהם עשויים לרצות עותק של שיר שאינו זמין ב-iTunes או ב-Apple Music.

על מנת להוריד שירים מיוטיוב לאייפון, אתה צריך אפליקציה שתוכל לעשות עבורך את העבודה. ישנן אפליקציות רבות שיכולות לעשות זאת, אך אנו ממליצים להשתמש ב- TuneFab M4P Converter מכיוון שזו אחת האפליקציות הטובות והקלות ביותר לשימוש להורדת שירים מיוטיוב והמרתם לפורמט M4P כך שניתן יהיה להפעיל אותם במכשיר שלך. אייפון ללא כל הגבלה.

הרבה אנשים תוהים איך להוריד שירים מיוטיוב לאייפון. ובכן, התשובה היא שזה לא אפשרי. YouTube אינו מאפשר הורדות כלשהן מהאתר שלו, אז תזדקק לאפליקציית צד שלישי כמו TubeMate כדי להוריד סרטונים מיוטיוב ולאחר מכן להעביר אותם לאייפון שלך.

הדרך הטובה ביותר להוריד שירים מיוטיוב היא באמצעות אפליקציה בשם TubeMate. אפליקציה זו מאפשרת להוריד שירים מיוטיוב וסרטונים בכלל, ולאחר מכן להעביר אותם לאייפון. זה ממש קל ומהיר!

אחת הדרכים הפופולריות והקלות ביותר להוריד שירים מיוטיוב לאייפון היא באמצעות אפליקציה של צד שלישי. יש הרבה אפליקציות זמינות ב-App Store המאפשרות לך לעשות זאת.

האפליקציה תסרוק את סרטון YouTube עבור כל קבצי אודיו המוטמעים בו. לאחר מכן תוכל לבחור ולבחור אילו שירים ברצונך להוריד למכשיר שלך. התהליך מהיר ופשוט, והוא פותח בפניך עולם של מוזיקה להנאתך באייפון שלך!

איך להוריד שירים לאייפון מיוטיוב?

ישנן כמה דרכים כדי לעשות הורדת שירים מיוטיוב לאייפון.

הדרך הפשוטה ביותר היא באמצעות אפליקציית YouTube באייפון שלך.

פתח את אפליקציית YouTube וחפש את הסרטון שברצונך להוריד. כשתמצא אותו, הקש עליו ולאחר מכן הקש על "שמור וידאו" או "הורד" (בהתאם ל-iOS שלך).

זה יעביר אותך למסך שמציג אפשרויות שונות לשמירת הסרטון. ניתן לבחור בין הורדת הסרטון כקובץ MP4 או כקובץ MP3 עם סיומת .m4a.

אתה יכול גם לבחור אם אתה רוצה להפוך את הסרטון הזה לזמין במצב לא מקוון. בחר את האפשרות המתאימה ביותר לצרכיך ולאחר מכן לחץ שוב על "שמור" או "הורד".

דרך נוספת להורדת שירים מיוטיוב היא באמצעות אפליקציה בשם TubePlus הזמינה בחינם ב-App Store. האפליקציה מאפשרת לך לא רק להוריד סרטונים

ישנן דרכים רבות להוריד שירים מיוטיוב לאייפון. אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא להשתמש באפליקציה של צד שלישי.

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא למצוא אפליקציה התואמת למכשיר שלך ולאחר מכן להוריד אותה. השלב הבא הוא לפתוח את האפליקציה ולהתחבר עם החשבון שלך או ליצור אחד אם אין לך. לאחר מכן, חפש את הסרטון הרצוי והקש עליו. השלב האחרון הוא לבחור את איכות הסרטון ולהתחיל להוריד אותו.

בעזרת הורדת YouTube לאייפון תוכלו להוריד שירים מיוטיוב לאייפון בקלות ובמהירות.

YouTube to iPhone Downloader הוא תוכנת הורדת מוזיקה בחינם שיכולה לעזור לך להעביר ולהוריד שירים מיוטיוב לאייפון שלך. הוא תומך בהורדת כל מיני סרטונים ביוטיוב, כולל סרטוני מוזיקה, סרטים, תוכניות טלוויזיה וכו'. אתה יכול גם להשתמש בו כדי להוריד כל סרטון במחשב או במכשיר הנייד שלך.

איך להוריד שירים מיוטיוב לאייפון?

כדי להתחיל להוריד שירים מיוטיוב לאייפון שלך, יש לך שתי אפשרויות: 1) השתמש באפליקציית Apple Music המוגדרת כברירת מחדל עבור מכשירי iOS; 2) השתמש באפליקציה של צד שלישי כמו "YouTube To Iphone Downloader" עבור מכשירי iOS.

הפוסט בחסות אתר bariqada

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן