קורקינט לילדים – המדריך המקיף

הדרך הטובה ביותר ללמד ילד לרכוב על קורקינט היא להניע אותו על קורקינט 3 גלגלים. זה ייתן להם יותר יציבות ושליטה, כמו גם את הביטחון שהם צריכים כדי לשלוט במיומנות.

חלק מהקורקינטים התלת-גלגליים הטובים ביותר לילדים הם ה-Razor A5 Lux Scooter ו-Razor E100 Electric Scooter.

ישנן דרכים רבות בהן תוכל ללמד את ילדך לרכוב על קורקינט. אחת הדרכים הפופולריות ביותר היא שימוש בהורה כמאמן קורקינטים. לאחר מכן ההורה ילך לצד ילדו, יחזיק בכידון של הילד וייתן הוראות. כך הילד יכול ללמוד מרוכב מנוסה ולהיות מסוגל להתאמן בסביבה בטוחה עם הוריו בקרבת מקום.

דרך נוספת היא הצבת הקורקינט על גבי מעקה מדרגות או משטח מוגבה אחר כך שיהיה בגובה העיניים עבור ילדכם. לאחר מכן אתה צריך שהם יעמדו לידו ודוחפים אותו עם הרגל שלהם. לאחר שהם שולטים בזה, אתה יכול להסיר את המעקה או המשטח כך שהם יתאזנו על שתי רגליים במקום על רגל אחת תוך כדי דחיפה בשתי הרגליים.

מה זה בכלל קורקינט?

קורקינט הוא רכב בעל שני גלגלים והוא מונע על ידי כידון שהרוכב מנווט בידיו. הכידון מחובר לגלגל הקדמי המסתובב על מנת לנוע. הקורקינט הומצא באנגליה בשנת 1891 על ידי צ'ארלס הור. את ההשראה שלו קיבל מצפייה בילדים משחקים על אופניים. הוא רצה ליצור משהו שיהיה להם קל לשימוש ולא ידרוש מהם כישורים או איזון. זה מאפשר לרוכב להתנייד על ידי דחיפה מהירה עם הרגליים, ואז שחרור ודחיפה שוב.

הקורקינט יכול לשמש להובלה ולהנאה. הם נפוצים בערים מכיוון שהם עוזרים לילדים להתנייד מבלי ללכת ברגל או לרכוב על אופניים.

קורקינטים הם אמצעי תחבורה פופולרי לילדים מכיוון שהם עוזרים להם לפתח מיומנויות שיווי משקל וקואורדינציה. הם בדרך כלל קורקינט 3 גלגלים ועשויים ממתכת או פלסטיק.

איך ללמד ילד לרכוב על קורקינט?

1. התחל בעמידה על הקורקינט עם רגל אחת ורגל שניה על הקרקע. השתמש בזרועותיך כדי לאזן.

2. הנח את 2 הידיים על הכידון ולאחר מכן דחף רגל מהקרקע, הרם לאט לאט את רגליך תוך כדי.

3. שמור על שיווי משקל על ידי אחיזה בכידון ודחיפה עם שתי הרגליים תוך כדי רכיבה.

קורקינט לילדים או אופניים לילדים?

ישנם סוגים רבים ושונים של קורקינטים לילדים והם משתנים במחיר, בעמידות ובנוחות השימוש. הקלנועית התלת-גלגלית היא השקעה יקרה יותר מהקלנועית הדו-גלגלית המסורתית. זה שווה את זה כי הקורקינט התלת-גלגלי יכול לשמש ילדים עד גיל 3.

התשובה לשאלה זו תלויה בגילו של ילדכם ובמה שהוא הכי מעוניין לעשות. אם הם רוצים לרכוב על האופניים שלהם, אז אופניים יהיו האפשרות הטובה ביותר. אם הם רוצים לרכוב על האופניים שלהם אבל גם לעשות איתם טריקים, אז כדאי שתשיגו להם קורקינט עם בלם שננעל כך שילדכם יוכל לעשות טריקים מבלי ליפול.

קורקינט לילדים הוא רכב קטן דו-גלגלי. אופניים לילדים הם רכב קטן דו-גלגלי. ישנם כמה הבדלים בין שני הרכבים שהופכים אחד למתאים יותר מהשני.

קורקינט עדיף לילדים צעירים יותר מכיוון שניתן להשתמש בו ללימוד שיווי משקל ויש לו גלגלים קטנים יותר מה שמקל על הרכיבה. זה גם נוטה להכיל פחות תכונות מה שהופך אותם בטוחים יותר עבור ילדים צעירים. אופניים עדיפים לילדים גדולים יותר מכיוון שהם מעוצבים עם גלגלי שיניים ותכונות אחרות שהופכות אותם למתקדמים יותר וניתן לרכוב עליהם מהר יותר מקלנועית.

קורקינטים הם הרכב הראשון של הילד, אבל הם גם צעצוע. אופניים לעומת זאת, מציעים יותר יציבות ושליטה כך שניתן לרכוב עליהם ברחובות או בפארקים.

קורקינטים לילדים משמשים בעיקר כצעצועים ולא ככלי רכב. הם דרך מצוינת לחקור את העולם סביבם וליהנות עם חברים. ניתן למצוא קורקינטים לילדים בכל הצורות, הגדלים, הצבעים והמחירים, אך חשוב לדעת מה אתם רוצים לפני שאתם קונים כי אין דבר כזה קורקינט one size fits all לילדים.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן