איך בוחרים דיג'יי לחתונה?

בחירת התקליטן המתאים יכולה להיות משימה קשה. אתם רוצים לוודא שהם מנוסים, בעלי מוניטין טוב ושהם מתאימים לסגנון החתונה שלכם.

ישנם גורמים רבים שעליכם לקחת בחשבון בעת בחירת התקליטן המתאים לחתונה שלכם. הראשון הוא הניסיון שלהם. תקליטן טוב יהיה בעל ניסיון של שנים בחתונות וידע להתמודד עם כל מיני מצבים שעלולים לצוץ במהלך האירוע. גורם חשוב נוסף הוא המוניטין שלהם. אתה רוצה לבחור מישהו שיש לו מוניטין טוב כדי שתוכל להיות בטוח שהוא לא יאכזב אותך ביום הגדול שלך. הגורם השלישי הוא סגנון וזה תלוי איזה סוג מוזיקה תרצו באירוע שלכם, אם זו חתונה מודרנית או מיושנת למשל.

על מנת למצוא את התקליטן הטוב ביותר לחתונה, כדאי שתשאלו את עצמכם כמה שאלות. כמה אנשים יהיו בחתונה? איזה סוג מוזיקה אתה רוצה לנגן? אתה רוצה מישהו שיקרא את הקהל? איזה סוג של אישיות אתה רוצה שתהיה ל-DJ שלך?

תקליטן לחתונה יידע לקרוא את הקהל ולהשמיע מוזיקה שכולם יכולים ליהנות ממנה. הם גם מסוגלים להשאיר אנשים על הרגליים עם שילוב המוזיקה שלהם.

בחירת התקליטן המתאים לחתונה שלכם היא ההחלטה החשובה ביותר שתעשו בכל הקשור לחתונה שלכם. התקליטן יכול לעשות או לשבור את האירוע שלך, ולכן בחירת איש מקצוע היא חיונית.

יש הרבה דברים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת תקליטנים לחתונות. ריכזנו רשימה של מה שאנו מאמינים שהם הגורמים החשובים ביותר בבחירת תקליטן:

– סגנון מוזיקה

– תקציב – מערכת תאורה וסאונד

– זמינות

– ניסיון

איזה סגנון מומלץ לומר לדיג'יי לנגן בחתונה שלי?

סגנון המוזיקה חשוב כדי לקבוע את מצב הרוח לחתונה שלכם. אם אתה רוצה תחושה מסורתית יותר, אז תרצה לשכור תקליטן שמנגן מוזיקה קלאסית. אם אתם מחפשים משהו מודרני יותר, אז תקליטן שמתמחה בפופ או היפ הופ יהיה טוב יותר.

זו שאלה שנשאלת על ידי אנשים רבים שמתכננים את החתונה שלהם. התקליטן ייקח את בקשות המוזיקה מהאורחים וינגן אותן בזמן המתאים במהלך קבלת הפנים לחתונה.

הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לשאול את האורחים שלך איזה סוג מוזיקה הם היו רוצים לשמוע בחתונה שלך.

לאנשים מסוימים יהיו בקשות ספציפיות, בעוד שלאחרים ייתכן שלא יהיו בקשות כלשהן.

אתה יכול גם לדבר עם התקליטן שלך על איזה סגנון מוזיקה הם מתמחים ואם הם יוכלו לנגן שירים מחוץ למומחיות שלהם לפי בקשה.

הכל תלוי בסוג המוזיקה שאתה והאורחים שלך אוהבים. לדוגמה, אם יש הרבה אורחים מטקסס אפשר לומר לדיג’יי את זה ואז הוא יכול לשים כמה דקות של שירי קאנטרי שיושמעו במהלך קבלת הפנים. אם אתם אוהבים מוזיקה לטינית, בקשו שישמיע גם אותה! וכמובן אם אתם אוהבים / לא אוהבים מוזיקה מזרחית, היפ הופ, טראנסים, האוסים וכדומה תבהירו זאת מול הדיג’יי שלכם..כי בסופו של דבר זו החתונה שלכם!

האם ללכת לראות את הדיג'יי מנגן בחתונה אחרת לפני שאבחר בו?

התשובה לשאלה זו אינה כל כך פשוטה. כאשר אתם מתכננים חתונה, אתם צריכים להיות בטוחים שהתקליטן הוא המתאים לאירוע שלכם. זה ייתן לך תחושה של מה הדיג'יי ואם יש לו סגנון שמתאים לשלך. ככל שתלך ליותר חתונות, כך ההחלטה שלך תהיה טובה יותר.

אם אתם מחפשים תקליטן לחתונה שלכם ויש לכם הזדמנות לראות אותו מופיע בחתונה אחרת, יהיה חכם ללכת לראות אותו בפעולה. אופציה מומלצת יותר היא לשאול את הזוגות שהתחתנו לאחרונה על הניסיון שלהם עם התקליטן.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן