קהוט – מה זה?

פלטפורמת הלמידה מבוססת המשחק ואחד ממותגי הלמידה הצומחים ביותר בעולם, Kahoot, השיקה את אפליקציית הסלולר הראשונה שלה. המונח החדש "kahooting" הגיע למילון באנגלית עם הידיעה כי אפליקציית הלמידה "Kahoot" משתלטת על מערכת החינוך.

Kahoot

היא פלטפורמת למידה מבוססת אינטרנט עם חוויית למידה מבוססת-משחק, ניידת, ידידותית ואינטראקטיבית, אליה ניתן לגשת מכל מכשיר ולהשתמש בבית הספר, בעבודה או בבית. זוהי אפליקציה המשמשת פלטפורמת למידה בצורה של חידונים, סקרים וסקרים כמו גם למידה מקוונת. מורי כהות יכולים לדרג את ביצועיהם של תלמידיהם בתהליך למידה חובב כיף באמצעות חידון, משחק, סקר וסקר. זה חיוני בכדי לקבוע אם התלמידים מבינים את הנושא מספיק טוב כשהם מתכוננים לחידון או בחינה מקיפה יותר. —- – מורים, מנחים ומדריכים יכולים לראות אם תלמידים מתקשים בנושא או במושג. חשוב לחנך את התלמידים לנצל את השימוש הטוב ביותר בטכנולוגיה ובציוד המשמש למענה על שאלות חידון. למידה עמוקה מתרחשת כאשר הלומדים חושבים האם יש תשובה נכונה לשאלה או אם יש פוטנציאל לתשובות שגויות.

קל ליצור ולבקש חידונים בכל מכשיר נייד באמצעות דפדפן אינטרנט

אתה יכול ליצור ספרייה רשמית משלך או בחינם שאתה יכול לשחק ולהעתיק לעריכה ולשימוש חוזר. כהות היא פלטפורמה פשוטה ומהנה שנותנת למורים את האפשרות ללמוד באמצעות פיתוח ומשחק חידונים. זהו כלי למידה מצוין שכיף כאשר המשחק מתאים לחברים טוב, אבל זה לא עובד בכל מצב. עבור המשתמשים שלה, Kahoots מציע מגוון רחב של אפשרויות למידה כמו למידה באמצעות פיתוח, משחקים וחידונים, כמו גם מגוון תכנים חינוכיים.

רק אפליקציה אחת יכולה להיות לעזר עצום למורים, מכיוון שהיא יכולה לגוון את המורים שלהם במגוון דרכים שונות, כגון שימוש בחידונים, משחקים ותכני למידה אחרים.

מורים

מורים ומדריכים יכולים להשתמש במשחקים כמו כהות כדי לעזור להם להעריך את השכלתם, להעריך את הידע של התלמידים ולקבוע איזו עזרה הם עשויים להזדקק. התלמידים יכולים אפילו לפתח משחקי למידה משלהם להעמיק את הבנתם ואת תחושת מטרה. כהות הוא השלמה ללמידה אישית, בדומה לכרטיסי פלאש, במיוחד בהתחשב בקלות בה התלמידים יכולים לפתח ולשתף משחקים משלהם. שיעורי הבית נעשים באמצעות תרגילים ושיעורים מהנים או על ידי שימוש במשהו מ- BookWidgets הדומה לקאהוטים. — – כהות אחראי גם על התפתחות מקצועית, כאשר התלמידים לומדים לחקור ולחקור את משחקיהם. תוצאות מחקר זה מספקות הנחיות מתי וכמה זמן להשתמש בקאהוט לשיפור תרגול ההרצאות, אך זה יכול להיות כלי למידה שימושי עבור תלמידים, מורים, מורים, מאמנים ואנשי מקצוע אחרים.

דבר כזה לא קרה בימינו, אך השאלה היא: האם זה עדיין טוב, ואם לא, למה לא?

תה רב צ'רס מדברים על משחקים בכיתות שלהם

כדי להפוך אותם למעורבים יותר, אבל משחקיות אמיתית היא משחק מתוחכם שתלמידים עשויים לשחק בכיף. אם אתה מורה ורוצה ליצור חידונים וירטואליים, אתה רק צריך להירשם כמורה וליצור חידון של Kahoot. התלמיד צריך רק להיכנס לאתר kahoot ולהזין קוד בן שש ספרות בכדי להתחיל את החידון, תהליך פשוט להיכנס לחידון בעצמו. PIN מיוחד במשחק יופיע על המסך והמורים יכולים להתחיל לשחק.

התלמידים יכולים להשתמש ב- Kahoot Hack כדי להציף את האתר בבוטים שונים שמבלבלים את המורה בכל הנוגע לתשובות ואיכות הבחינה. מורים יכולים גם להזין מספרי PIN, אך עליהם לספק אותם לתלמידיהם כדי לגשת לחידונים שהם יוצרים.

Kahoot יכול להשתלב בפעילויות למידה מבוססות בעיות לצורך משוב יצירתי יעיל

Kahoot אמנם ידוע ביכולתו לבצע תיקונים ללא הערכה פורמלית, אך מעניין לדעת כי הכלי יכול גם לעודד דיונים בכיתה, מה שבסופו של דבר יכול לשפר את יכולתם של התלמידים לשנן מושגים בשלב מאוחר יותר.

אם אתה רוצים שהשיעורים שלכם יהיו אינטראקטיביים, תוכלו להשתמש בטכנולוגיה זו כדי להסביר פרק לתלמידים שלכם. אם אתם מלמדים את אותו פרק עם תלמידים רבים, השתמשו בהסבר הכל.

מה שבאמת מבדיל את כהות מכל כלים אחרים זה שהתלמידים צריך להשתמש במסך שלפניהם כדי לענות על שאלות. אתה רק צריך לבחור את השאלה שאתה רוצה לשאול ואת הפורמט שבו אתה רוצה לשתף אותו עם התלמידים שלך.

מורים יכולים להשתמש באפליקציית המחשב שלהם

כדי לציין מתי הם רוצים לחוות את האתגר בשידור חי ומתי צריך לתת שיעורי בית לתלמידים. סטודנטים המאחרים לסיים את החידון פנים אל פנים בכיתה עדיין יכולים להשתתף ולהתחיל לענות על שאלות בכל עת.


ידוע כי פסיכולוגים ופסיכיאטרים מזהים דפוסי התנהגות איתם התמודדו מקצועות אחרים לאורך השנים. הנוירולוג האוסטרי זיגמונד פרויד, שהפיץ את הפסיכואנליזה אין "שאלה של קוהוט" ואפילו לא שאלה של משמעות המושג "פסיכולוגיה".

ספר זה מציג את מושג העברת האובייקט העצמי כחלק מטרמינולוגיה חדשה לחלוטין. תפקידה העיקרי של אמפתיה בפרקטיקה הפסיכואנליטית נטען על ידי מחברי הספר, כמו הפילוסוף והפסיכולוג פרידריך ניטשה.

הממצאים מראים כי נרקיסיזם פגיע קשור בנטייה גבוהה לכעס ועוינות

וכי נוירוטיות והפרעת אישיות נרקיסיסטית הם אבחנות פורמליות של בריאות הנפש. כדי לאשר אבחנה של הפרעת אישיות נרקיסיסטית, על האדם לעבור הערכה פסיכולוגית יסודית. זה עשוי לכלול מילוי שאלון והערכה פסיכולוגית, כפי שפורסם על ידי איגוד הפסיכיאטרים האמריקני.

מדד שמונה נקודות לדיווח עצמי שנועד לחקור את הקשר בין סוג האישיות

הפרעת זהות ואינטגרציה של האישיות משמש להערכת הפרעות זהות, אישיות ואינטגרציה. שאלון זה פותח על ידי ד"ר ג'ון וו.ב שילר, פרופסור לפסיכולוגיה באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו. הוא שיתף פעולה עם תיאוריית סוגי האישיות של קרל יונג כדי לפתח שאלון המבוסס על מחקריו שלו לגבי הפרעות אישיות כגון נרקיסיזם ונוירוטיות. כדי לשלב את שפע המידע מדוחות המחקר, הוא השתמש במפה הנפוצה ביותר של הפרעת אישיות נרקיסיסטית בארצות הברית, DSM-IV.

המונוגרפיה מנתחת תגובות של אנליסטים לאישים נרקיסיסטיים

כולל העברה נגדית של אנליסטים. באופן ספציפי, המחקר מתמקד כמעט אך ורק בקשר בין נרקיסיזם ותוקפנות ותפקיד התוקפנות בהתפתחות הפרעת אישיות נרקיסיסטית. תפקיד זה בתוקפנות נלקח בנפרד, תוך שימת דגש מיוחד על כוחות הנעה ביולוגיים ויחסם לפסיכולוגיה על בסיס צרכי עצמי. בפרט, המחקר מדגיש את הקשר שלהם עם הדחף הביולוגי ויחסו להפרעות אישיות, זהות הפרעות ושילוב אישיות.

זה יהיה הראשון בסדרת מחקרים על הקשר בין נרקיסיזם לתוקפנות בהתפתחות הפרעות אישיות. אנו בוחנים זאת במטרה ליצור מסגרת במסגרתה אנו יכולים לבחון את מושג חיוני לפיתוח ה"אישיות ".

אלפרד אדלר

מייסד i הפסיכולוגיה האינדיבידואלית, למדה בזהירות רבה את האישיות הזו. אבחון ItvDj ™, שרשום בתנ"ך של מחלות נפש, תאמין לי, זו אבחנה. התמקדות מיוחדת היא להדגים כיצד קונפליקטים, העברות ונוירוזות קלאסיות באדיפלי נבדלים מהתפתחות הנרקיסיזם והתוקפנות בהפרעות אישיות כמו הפרעות אישיות נרקיסיסטיות.

השכל בפסיכולוגיה בתיאוריה של "האגו האמריקני"

קוהוט ביסס את עצמו כאנליסט פרוידיאני שמרן בתוקף, והקנה לו את נשיאות האיגוד הפסיכואנליטי האמריקני בשנת 1964. הפסיכואנליזה האמריקאית, תיאר סטרוזייר במכתב מרתק ל אנה פרויד בשנת 1964 נשלטה על ידי אנשים שהגיעו מתוך תפיסה "מוקסמת" ו"לא משוכנעת "של פרויד ותיאוריותיו אודות האני – פסיכולוגיה.

הוא התעניין במיוחד בפרויד וביקש טיפול פסיכולוגי אצל פסיכולוג בשם וולטר מארסיי, שהיה מומחה במבחן רורשאך, בשנת 1937. קוהוט הוכר במהרה בקהילה הפסיכואנליטית המקומית ועמד בראש המכון לפסיכואנליזה בשיקגו כ פסיכואנליטיקאי "אורתודוכסי" שקרא במשך זמן מה רק את כתבי פרויד ואז הסתובב כדי לפתח רעיונות משלו.

סטרוזייר, שהוצג בספרו "דת קוהוט והמצב האנושי", מציע רעיון דתי שנוצר ממניעי הצורך האנושי, החל באידיאליזציה של צורך זה.

בחקר מילות המפתח, עמדות, הכרה חברתית ותהליכים קבוצתיים מופיעים כקהילות. תפקידה של האישיות מפוזר יותר, אך נראה כי קוהוט מחקה מאפיינים קהילתיים כמו הערכה עצמית ומחויבות לנורמות ונורמות חברתיות.

חוויה עצמית מדויקת ואמפתית עם אובייקטים

היא הכרחית, ולניסוח זה השלכות חשובות על הבנת הפרעת האישיות הגבולית והטיפול בה, אך מעלה שאלות לגבי שלמות מדעית ותועלת קלינית. פסיכולוגים המטפלים באנשים עם הפרעת זהות דיסוציאטיבית לעיתים קרובות מתייחסים להיבטים המקוטעים של האישיות פשוט כ"חלק ממני ". זה נקרא הפרעת אישיות מרובה (MPD), לפעמים נקרא בטעות אישיות מפוצלת. DSM-III מגדיר זאת כ"הפרעה ניתוקה "בה שני אישים שונים או יותר מתקיימים יחד כאדם אחד. הוא מאופיין בחוסר אמפתיה לאחרים ובחוסר יכולת להזדהות עם אחרים, כמו הפרעה דו קוטבית או סכיזופרניה.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן