5 דברים שלא ידעתם על כלבים

לפעמים אתה עשוי לחשוב שכלבים הם טיפשים כמו מברשת, אך סקר חדש של אמת אצל כלבי אנשים מראה באיזו תדירות הורי כלבים נוטים לחיות המחמד שלהם יותר מבני אדם. כלבים יכולים למעשה להיות אכפתיים ואכפתיים יותר מעמיתיהם האנושיים, כך עולה ממחקר שהוצג בפגישת איגוד הפסיכולוגיה האמריקני בשנת 2009. לפעמים אתה עשוי לחשוב שכלב הוא "מברשת מטופשת", אך האמת היא שעל פי המחקר שהוצג בפגישה של חוקרים מאוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו והמכון הלאומי לבריאות הנפש בשנת 2009, הכלב היה הורה הכלב הכי אכפתי בארצות הברית בכל הנוגע לטיפול.

למרות שגזעים שונים חכמים יותר מאחרים

כלבים יכולים להבין יותר מ -150 מילים ולהונות כלבים ואנשים אחרים כדי לקבל פינוקים. כלבים יכולים לזהות עד 250 מילים, אך אל דאגה, הם לא היחידים שלא מכירים את כל המילים. בעוד שהכלב הממוצע יודע בערך 165, יש כלבים שמבינים רק בערך 100, וחלקם יכולים לספור עד 5 ולבצע משוואות מתמטיות פשוטות. למרות שגזעים שונים הם אינטליגנטים, כל הכלבים מסוגלים להבין ולספור, על פי איגוד הפסיכולוגים האמריקני.

אם אתה רוצה לדעת יותר על 15 הדברים שאתה צריך לדעת על כלבים

אנו ממליצים לך לבדוק את העובדות שלנו על ממלכת החי. אם אתה לא בטוח, עשה את המחקר שלך ויידע אותנו על ידי הוספת הערות עם מידע חדש כדי שנוכל לעדכן כל הזמן את רשימת המזונות הרעים לכלבים. אל תשכח להגיב למטה, כמובן, אם יש תוכניות מוזרות שכלבך מתכנן או שהוא עושה זאת למענך.

שים לב שכלבים יכולים לפעמים להעביר חיידקים העלולים לגרום לאנשים לחלות

גם אם הם נראים נקיים ובריאים. תולעים בכלב שלך יכולות להדביק אותך ואת משפחתך, לכן שמור קערת ענבים או סלט פירות הרחק מהישג ידך. בהתחשב בכך שחלק מהכלבים אינם מסוגלים לתקשר מילולית, חשוב שתלמד על הרגלי הכלב והייחודיות שלך. יש מיליון דברים מעניינים ללמוד על חיות המחמד שלנו כדי לשפר את חייהם, אך ההבנה מה גורם להם לתקתק הוא אחד החלקים החשובים ביותר בחייו של כל חיית המחמד. נסה להישאר רגוע ולחשוב על המצב, גם אם ברור שאתה לא אוהב את הכלב שמשתין על הדברים שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך לדעת על הכלב שלך

הוא שהוא לא חושב שתן גס, כמו בני אדם. בואו ניקח בחשבון עשרה דברים שכלבים לא אוהבים שאנחנו בני האדם עושים אותם, ואז נפרט מה הם חייבים (בתמימות, כמובן). אם אתה מעוניין להכיר טוב יותר את הגור שלך (ואת הכלב שלו), אז התנהג עם 10 העובדות המהנות האלה שלא מוזכרות לעתים קרובות בשיחה.

כלבים מסתמכים על חוש הריח שלהם

כדי למצוא אוכל, סכנות פוטנציאליות וחברים (למשל, כאשר הם מרחרחים אדם במקום פרטי), ולכן הם חוטפים הרבה. אולם בעלי כלבים רבים מתעלמים מהעצות שכלבם נותן להם, או פשוט לא קוראים אותה. בעוד שכלבים רבים אינם מזהים בתחילה התנהגויות מסוימות העלולות להפריע לנו ("לחטט הרבה", "לקפוץ לאנשים זרים"), אנו כן מייצרים גפרות העלולות להטריד, לעצבן ואף לעצבן את כלבינו. ככל שאנו לומדים יותר על הדברים המדהימים שכלבי שירות יכולים לעשות, וככל שהם נראים גלויים יותר, אנו לומדים גם על כמה מהאתגרים שעומדים בפני הקהילה שלנו בדמות כלבי שירות "שקריים". בואו נסתכל על חמישה דברים שעל בעלי כלבים פוטנציאליים לקחת בחשבון לפני שהם מקבלים גור חדש. אתה לא יודע מה תראה כתגובה הראשונה שלך לכלב שלך כאשר התינוק החדש שלך יחזור הביתה, אבל העובדה היא שלכלבים יש חוש שישי, כמו ילד קטן. זה נקרא "החוש השישי", ובמציאות לכלבים פשוט יש יותר תחושת סכנה מאשר לבני אדם, שם הם מסוגלים לזהות סכנה לפני שנוכל לראות אותה.

רק זכרו

רוב הכלבים יכולים לרחרח מצבים רפואיים או רגשיים, אך לא כל הכלבים הם כלבי כלבים להיות כלבי שירות. גם ככלב שירות, לא לכל כלב יכולת להודיע לבעליו אם קיימת מחלה שמעניינת אותו, כמו מחלות לב, סרטן או התקף לב. אין שום עדות לכך שכלב מסוגל לדעת אם בעליו או אפילו זר הוא עצוב, שמח, לחוץ, בהריון, חולה וכו '.– מחקרים הראו שכלבים יכולים ללמוד 100 מילים ומחוות, ולשים את אינטליגנציה והבנה זהה לזו של ילד בן שנתיים. כלבים אינם יכולים להבין את שפת האדם, אך הם יכולים לגזור את משמעותן של מילים מסוימות כמו "טוב", "רע" או אפילו "לא", והן יכולות אפילו לפענח מילים בשפות אחרות, אם כי אינן מבינות את כל השפות האנושיות.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן