מה זה צ'אט בוט?

תוכן עניינים

אף על פי שהמונח "צ'ט-בוט" ידוע ונוכחותם של צ'אט-בוטים ברשת עולה ללא הרף, נותרה שאלה אחת פשוטה: מהו צ'ט-בוט וכיצד הם עובדים? רוב האנשים בימינו חווים לפחות צ'אט בוט או אפליקציה אחת, אבל מה אתה יודע עליהם? האם אתה יכול להשתמש בתוכנת צ'אט בוט מוכנה או לבנות בוט בהזמנה אישית מאפס?

בפעם הבאה שתשתמש בכלי צ'אט או באתר

כדי לראות אם אתה יכול להתאמן תוך כדי שיחה עם צ'ט בוט אנושי, מה אתה עושה? אם הבוט מספיק גבוה כדי לעבור את מבחן טיורינג, ייתכן שאדם אפילו לא יודע שהוא מקיים אינטראקציה עם תוכנית מחשב. בין אם תבחר בוט צ'אט מבוסס כללים או אחד מתוחכם יותר תלוי מה אתה רוצה לעשות איתו. חלק מהצ'ט-בוטים דורשים מכונת זיהוי דיבור, חלקם לא וחלקם לא.

מצא ספק צ'אט-בוט המסייע לך לנהל את שיחות הצ'אט שלך בפלטפורמה שלך ויש לו ווידג'טים לצ'אט הניתנים להתאמה אישית

ישנם כמה בוטים שיכולים לברך לקוחות עם ברכות שרופות בחלון הצ'אט, למשל. זהו ממשק מאוחד בו לקוחות משוחחים עם הבוט ומקבלים את הכוח להפוך אותו לחכם יותר על ידי הכשרת אותו באותו ממשק. לאילו משאבים הלקוחות שלך זקוקים ואילו משאבים הם צריכים עבור הבוט שלהם?

שיחות לא מובנות פתוחות יותר

ויכולתו של צ'טבוט לספק מידע נכון ולהגיב בצורה הגיונית להוראות המשתמש תלויה באופן בו מתכנת בונה את סקריפט השיחה של הבוט. בנוסף, הרובוטים הללו מאפשרים לך לשמור על תקשורת קולחת ולא משנה כמה אנשים שואלים שאלות בו זמנית. יש משהו למפתחי בוטים מכיוון שהצ'ט-בוטים איתם אתם מתקשרים משתמשים באינטראקציות בשיחה כדי להיות אינטליגנטים יותר.

עם אינטליגנציה מלאכותית

צ'ט-בוטים לומדים את יסודות האינטראקציה ומתחילים להבין את מבנה השפה האנושית כדי ליצור צליל משעשע. באופן ספציפי, מפתחים משתמשים בזה לבניית בוטים שיכולים להבין טוב יותר את השפה האנושית ואת הטקסט המוקלד.

הוספת בוט לפלטפורמת שיחות כמו צ'אט של גוגל מאפשרת לאנשים לשאול שאלות מבלי לשנות את ההקשר

יש יתרונות רבים לשימוש עם צ'אט בוט בפעולות השיווק שלכם.

הבוט מאפשר לסוכן חי להשתלט על השיחה בכל נקודה, דבר שיכול להועיל מאוד כאשר יש צורך בדחיפות להתערבות אנושית. זה יכול ללמד את הבוט כיצד להתמודד עם שיחות מורכבות בעתיד, וגם יכול לעזור בהיבטים אחרים של אינטראקציה אנושית.

זהו תת-סוג של צ'אט-בוטים שיחה המכסה את תפקודם של צ'אט-בוטים

אך ישנם סוגים רבים ושונים של צ'אט-בוטים, כגון חדרי צ'ט, חדרי צ'ט וצ'ט-בוטים. כדי לנהל ביעילות את האינטראקציות עם בוטים, חברות צריכות לשלב את פתרון ה- Chatbot שלה בתוכנת שירות הלקוחות שלהן, למשל, באמצעות ה- Bot API שלהן. ממשק ה- API של צ'אט גוגל אינו מספק דרך ספציפית ליישם את לוגיקת הבוטים, וגם אינו מחייב אותך ליישם אותו. עם זאת, הוא מציע DMs של חדר צ'ט שתוכלו להשתמש בו כדי לשלב את הבוט שלכם, כך שזה לא פיתרון מלא.

בהתחשב בכך שצ'ט-בוטים חכמים, עם תסריט, יכולים להיות בעלי ממשק משתמש גרפי, השימוש בצ'ט-בוט הוא קטגוריה נפרדת של בוטים. ישנם מגוון של בוטים לשיחה אשר יכולים לשמש למגוון משימות, כגון עיבוד שפה טבעית, זיהוי דיבור וזיהוי דיבור.

בוטים אלה מכתיבים את התנהגות הצ'טבוט ולומדים להכיר את שפת האדם ולחזות את התגובות והפעולות המתאימות. המאפיינים של פלטפורמה קובעים כיצד צ'אט-בוטים יכולים לתקשר עם משתמשים, קבוצות וצוותים.

עיבוד שפה טבעית מדמה צליל אנושי למחשבים

אינטראקציה אנושית כדי ליצור אינטראקציות אינטימיות יותר. צ'ט-בוט פשוט יכול לחפש מילות מפתח ושאילתות לקוחות בכדי לספק תשובות שהוכנו מראש, בעוד שצ'ט-בוטים מתוחכמים יותר המופעלים על ידי בינה מלאכותית (AI) ולמידת מכונה (ML), כגון רשתות עצביות ולמידה עמוקה, יכולים להשתמש בעיבוד שפה טבעית ליצירת תשובות ושיחות מורכבות יותר. המטרה הכוללת של פיתוח צ'ט-בוט היא לבנות בסופו של דבר צ'ט-בוט שאנשים לא יכולים לדעת אם הם מתקשרים עם אדם או בוט. כדי שלוחשי בוט יוכלו לבנות ולשמור על בוטים אפקטיביים של צ'אט AI, אנו זקוקים לממשק בין AI לבני אדם – בניית רובוטים של צ'ט.

אתה מקליד משהו, שולח אותו לצ'ט-בוט, והוא מגיב בהתנהגות של דגים אנושיים. משתמשים יכולים לדבר עם צ'אט-בוטים והם בדרך כלל משיבים בטקסט, אך עליכם להקליד משהו ולשלוח להם אותו.

ה- GIF הבא מראה כיצד משתמש יכול לדבר עם בוט באמצעות טקסט ומפות אינטראקטיביות, בדומה לאינטראקציה בין אדם לדג, אך ללא אינטראקציה אנושית.

הבוט מזהה לידים פוטנציאליים בפייסבוק ומגיב בטון ידידותי ומועיל הדומה מאוד לזה של אדם אמיתי

הדיאלוג יכול להיות בונה ותגובותיו של הבוט כרגע מוגבלות במקצת, אך הוא אינו צ'ט בוט חופשי אמיתי. למרות שהרובוטים מציעים למשתמשים גם אפשרות לשוחח עם שכנתם הידידותית ספיידרמן, זה לא באמת "סוכן שיחות", שכן תגובתו כרגע מוגבלת – עד – מעט מאוד. אם אנו יודעים מלכתחילה עם מה אנו מתמודדים כבני אדם וכצ'ט-בוטים מלאכותיים, מתברר מדוע אנשים מעוניינים יותר לתקשר איתם מאשר לדבר עם עמיתיהם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות