פראג – טיפים למטיילים

אם אתם מתכננים טיול לפראג או מטיילים בכל רחבי הארץ, אתם רוצים להיות מוכנים. אחד הטיפים הגדולים ביותר לטיולים בפראג הוא להימנע מכך בעונת השיא, אם אתה יכול. אם אתה לא מתכנן מראש, זה יכול להיות מעצבן מאוד להגיע לפראג, אבל יש כמה דרכים טובות לעקוף את זה.

אם אתה מבקר בפראג אז עיין במדריך שלנו על מה שאתה יכול לעשות בפראג תוך שלושה ימים, כיצד לחקור את פראג עם המקומיים ולבקר בעוד יומיים. חקור אזורים אחרים ואל תחמיץ דבר בביקורך הראשון. התכונן לגלות ולתכנן את נסיעתך לפראג ומה אתה יכול ומה לא יכול לעשות במהלך שהות בצ'כיה, צ'כוסלובקיה וסלובקיה.

בדוק את האזורים בהם פחות התיירים ביקרו וחקור אזורים שרוב התיירים בפראג לעולם לא רואים

בדוק את המאמר שלנו על השינוי מהמסלול הפגוע של פראג, ואם אתה מחפש סיור חלופי אחר לפראג, אנו ממליצים על סיור אלטרנטיבי בפראג למידע נוסף.

העיר העתיקה של פראג יפהפייה ואם אתם בתקציב

תוכלו להישאר באחד כדי לחסוך כסף ולקבל טיפים בנושא. בפראג יש קהילה פעילה של גלישת ספות, אז נסו להישאר עם המקומיים ולמצוא מקומות מחוץ לספרי ההדרכה הראשיים. כשתבקר בפראג בפעם הראשונה, תבוא במגע עם אנשים רבים מכל רחבי צ'כיה ואפילו משאר אירופה.

יש כל כך הרבה דברים נהדרים לעשות בפראג

אבל הנה כמה טיפים למי שלא יודע למה לצפות מפראג וכמה דברים שעזרו להפוך את הטיול שלי לחוויה נפלאה כל כך. יש גם מסעדות ושתייה טובים רבים בפראג, כמו מסעדת דון ד'אורסי. קיבלתי גם תמיכה מחבר שאמר לי איפה אוכלים בצ'כית כשאני נוסע לפראג. היו מודעים למה שאומר המדריך הפנימי שלנו, מהימנעות ממלכודות תיירים ועד ברים הבירה הצ'כים האהובים עלינו והדברים הטובים ביותר שאתם יכולים לעשות בעיר.

לאחרונה כתבתי מדריך שאלות נפוצות למטיילים בודדים

וחלק גדול מהעצות הללו מתייחס לפראג. אני מקווה ש -10 הטיפים הטובים ביותר לביקור בפראג יתנו לכם קצת השראה לתכנון הטיול בפראג. ספר לנו מה אתה צריך לדעת, הטיפים הפנימיים החשובים ביותר שיש לזכור, מקומות לבקר בהם ופעילויות למילוי ימיך במהלך שבוע אחד בפראג! אם אתה נוסע לפראג, אנא קרא את המדריך שלנו לדברים ולמקומות הטובים ביותר בעיר לפני שאתה מבקר בפראג, אנו נודה לך בהמשך!

בפנים תמצאו רשימה של המקומות הטובים ביותר בפראג, כולל פראג בחורף, וטיפים פנימיים החשובים ביותר לטיול בפראג.

כדי לקבל היכרות טובה עם המטבח הצ'כי המסורתי, אנו ממליצים על סיור קולינרי בפראג. מדריך זה נותן לך סקירה טובה של היכן לאכול, לשתות, לאכול ולאכול בפראג, כמו גם טיפים כיצד להימנע ממלכודות תיירים. בהגעה הנצחית יש גם מדריך מצוין למסעדות הטובות ביותר בעיר ולמקומות הפופולאריים ביותר. תלמדו הרבה על ההיסטוריה והתרבות של פראג ותחוו אותה מנקודת מבטו של תייר.

אם יש לכם זמן, תוכלו לבקר במספר אתרים בפראג שתוכלו להוסיף למסלולכם בפראג. אנו נראה לך כמה מהם ומה אתה יכול לעשות בכל אחד מהם, כמו גם כמה טיפים וטריקים לעשות את כולם.

אם אתם חוקרים את פראג למספר ימים

מומלץ מאוד לקבל כרטיס של העיר פראג, מכיוון שהוא נותן לכם גישה חופשית להרבה מקומות וחוסך לכם זמן רב. מכיוון שרכבות בפראג מהירות, נקיות ובטוחות, תוכלו לנסוע כמעט לכל מקום שתצטרכו לנסוע תוך מספר דקות בלבד.

קריסטי בריס חי בפראג למעלה משני עשורים והרכיב מדריך נהדר. תוכלו למצוא מדריך ערים של פראג גם בבלוג שלה כאן וכאן, כמו גם בכרטיס העירוני של פראג.

רוב האנשים מקשרים בין פראג לטיול בין האבנים ההיסטוריות של גשר קארל המפואר. כל הנוסעים לפראג רוצים לבקר במצודת פראג, לחצות את גשר קארל ולשתות פילזנר צ'כי בגן הבירה המפורסם.

הימנע מכל הדברים התיירותיים בפראג ותהנה מפראג עם בירה אחרי בירה

הימנע מכולם, אך תיהנה מפילזנר הצ'כי בגן הבירה המפורסם של מצודת פראג וגשר קארל. עם זאת, אל תטעו להימנע מכל האטרקציות התיירותיות בצ'כיה וליהנות מפראג לבירה, אולי אפילו פעמיים.

לחזור למשהו ספציפי?