האם צריך תור כדי ללכת לשגרירות?

שגרירות ארה"ב בלונדון מצמצמת את מרבית המינויים השגרתיים למי שאינם עולים ומצמצמת את מועדי הראיונות הסופיים לתושבות קבע. שגרירות ארה"ב צמצמה וחיסלה את מרבית שגרות הויזה לאנשים שאינם מהגרים. בתגובה לפיגועים האחרונים בפריס ובלונדון, שגרירויות ארה"ב בשתי הערים ובארצות הברית צמצמו את המינויים, השיחות הסופיות ומגורי הקבע.

ב- 27 באפריל 2021, עודכן אתר השגרירות האמריקני בהודעה רשמית כי מרבית המינויים השגרתיים של תושבות קבע למי שאינם עולים בוטלו מ -1 במאי 2019 עד 31 במאי 2020 בכל הקונסוליות בצ'נאי, היידראבאד. וכלכותה, כולל שגרירות ארה"ב בדלהי.

ביום התראת GT

המועמדים יכולים לקבוע תאריך לוויזה שאינה עולה, אך הדבר יבוטל מבחינה טכנית. אם הקונסוליה ציינה כי הם יקבעו פגישות קבועות, עליכם להשתתף בריאיון עם ויזה אמריקאית. שגרירות ארה"ב בפריז תפתח את לוח השנה שלה ב -1 במאי 2019, היום בו הוכרזה רשמית שגרירות ארה"ב.

אם השגרירות תדחה את בקשתך למועד מואץ

תצטרך לעבור הליך זה שוב. תקבל הודעה על הביטול בדואר אלקטרוני ועליך לשמור על התאריך הקיים שלך. אם אינך משתתף בשגרירותך או בפגישה בקונסוליה תוך 48 שעות, ייתכן שהבקשה תבוטל. חזור מאוחר יותר מתאריך הפגישה הרגיל שלך ושאל פקיד קונסולרי אם אין לך מצב חירום אמיתי הדורש פגישה לחירום או אם פגישתך בוטלה.

תלוי בשגרירות או בקונסוליה שפנית אליה, ייתכן שתוכל לתאם את פגישתך מראש. עבור אחרים, עליך לקבוע פגישה אישית עם השגרירויות או הקונסוליות של מדינת היעד שלך.

אם יש תהליך ארוך או תקופת המתנה

או אם לוח הזמנים של השגרירות או הקונסוליה זמין, מועמדים לוויזה יכולים לקבוע פגישה ברגע שנפתח לוח השנה שלהם, גם אם יש תהליכים ארוכים או זמני המתנה. בדוק גם באיזו קונסוליה תגיש בקשה לוויזה שלך ושים לב שחלק מהקונסוליות מפרטות סיבות ספציפיות אחרות למינויים מואצים, כך שתוכל ליצור קשר עם הקונסוליות אליהן אתה מבקש כדי לראות כיצד תוכל לזכות במינוי מואץ. אתר השגרירות או הקונסוליה מסביר גם אילו מבקרים בבורסה זקוקים לפגישה מוקדמת לראיון ויזה.

פעל לפי ההוראות של השגרירות או הקונסוליה שלך, למעט פגישות חירום שתצטרך. ואינך צריך לעקוב אחר הוראות השגרירות / הקונסוליה המתאימה.

בינתיים

השגרירות או הקונסוליה שלך יכולים להנפיק לך מסמכי נסיעה לשעת חירום, כגון דרכון חירום או דרכון ליס-פיי. שאל את השגרירות / הקונסוליה לאן אתה פונה אם יש לך את כל המסמכים הדרושים לראיון. תוכל לגלות אילו מסמכים נוספים אתה זקוק למידע על בקשת הויזה שברצונך להגיש בקשה לדרכון שלך. מידע מהשגרירות והקונסוליה עשוי לכלול מידע על בקשות ויזה, שאלות נפוצות ומידע אחר.

בדוק את השגרירות או הקונסוליה הספציפיים שאתה רוצה לבקר עבור מדינתך

מידע ספציפי – או לחץ על הארץ כדי לעבור לאתר השגרירות או הקונסוליה. ניתן לגשת לאתרי השגרירות והקונסולריה דרך אתר השגרירות האמריקנית או דרך הפורטל המקוון של השגרירות והשירות הקונסולרי של ארה"ב. לחץ על שם המדינה שלך או על שם המדינה הזרה שאתה מבקר באתר האינטרנט שלהם ולחץ על כפתור "צור קשר" בפינה השמאלית העליונה של דף זה כדי לגשת לאתרים שלהם. מידע על הקמת שגרירות ארה"ב או מילוי בקשת ויזה למדינה מסוימת, לארץ מוצא או דרישות ויזה ספציפיות אחרות.

הקפד לענות על שאלות אלה כדי לדחות את תאריך הראיון לוויזה במקרה של כישלון של שגרירות ארה"ב או שירות קונסולרי או של כל שגרירות ארה"ב או מחלקת קונסולריה אחרת.

מועמדים המבקשים תאריך מואץ חייבים לשלם תחילה את אגרת הויזה עבור מינוי ויזה רגיל

אם שגרירות ארה"ב חווה עיכובים, מומלץ מאוד לקבוע פגישה עם שגרירות ארה"ב תוך 30 יום ממסירת מספר ה- DS. אנא קבע פגישה בהקדם האפשרי, מכיוון שזמני עיבוד הויזה מוגבלים ועיבוד הוויזה יכול להיות ארוך.

אם אינך יכול לקבוע פגישה בסוף שלב 3

עליך לפנות ישירות לשגרירות. בקשות לעולם לא מאושרות לפני שאתה עוזב לארצות הברית. מטיילים המאמינים כי הם זכאים ל- NIA צריכים לפנות לשגרירות ארצות הברית או לקונסוליה לפני שהם פונים ל- CBP. וודא שקיבלת את טופס SEVIS ושילמת את עמלת SEVIS. אם לא סוכמו תאריכים לפני סיום שלבים 3 ו -4, אינך צריך לקבוע פגישה כדי ליצור קשר ישירות עם השגרירות שלך.

לחזור למשהו ספציפי?